Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
ALIşVERIŞ SEPETİM
Sepetinize ürün eklemediniz
Toplam:
0.00 TL

Hakkımızda

TEMİZEL GURME - Mustafa Temizel.  üretim ve pazarlama konusunda İdeal Tarım ve Kırkağaç Ziraat Odası ile çalışmaktadırlar.
TEMİZEL GURME - Mustafa Temizel. 2019  yılında kurulmuştur. 
20.000 m² alan üzerine kurulu olan firma, gıda sanayinde kullanılan her tür ambalajda, geniş bir ürün yelpazesinde konserve üretme olanaklarına sahiptir.
TEMİZEL GURME, Türkiye’nin en çok sofralık zeytin üretimi yapılan Akhisar bölgesindeki tesislerinde en leziz zeytin çeşitlerini sizler için özenle üretmektedir. Yıllık zeytin üretim kapasitesi 5000 ton’dur.
Akdeniz mutfağının özel tatlarından olan bamya yemeği, İdeal bamya yemeği, İdeal bamya konserve ile hazırlandığında tazelik ve lezzeti sofralarınıza getirir. Yıllık bamya üretim kapasitesi 500 ton’dur.
TEMİZEL GURME  Ürünlerinin çok büyük bir bölümü, Danimarka, Fransa, Almanya, Amerika, Kanada, Avustralya, İtalya, Irak, İran’a ihraç edilmektedir.
TEMİZEL GURME  Süreçlerini ISO 9001: 2000 Kalite Yönetim Sistemi ile belgelendirmiştir. Gıda güvenliğinde kalitesini ve güvenilirliğini yılsonunda BRC ve IFS gıda güvenliği sistemi ile belgeleyecektir.
Sıcak Ege güneşinin ısıttığı bereketli topraklarda yetişen sebze ve meyveler, en doğal halleri ile işlenip, ambalajlanarak mutfaklarınız için hazırlanmaktadır. Bamyadan közlenmiş patlıcana değişik ürünler, değişik tatlarla mutfaklarınıza konuk oluyor.
Akdeniz uygarlıklarının en önemli sembollerinden birisi olan zeytin, binlerce yıl boyunca, bu coğrafyada barış ve umudu simgelemiştir. Bir tarım kültürü olarak kuşaktan kuşağa aktarılan zeytin, üzerinde yetiştiği topraklara bereketi yerleştirmiştir. İdeal Tarım, sofralık zeytin kültürünün merkezi sayılan Akhisar yöresinin ve kendi çiftliklerinin en seçme zeytinlerini özenle işleyerek sofralarınıza taşıyor.
Dünyanın birçok ülkesinde mutfakların vazgeçilmez tatlarından biri olan biber, latadan makarnaya her yemeğe girmiş, baharat ve salça yapımında kullanılmıştır.TEMİZEL GURME  yıllık 5000 ton üretim kapasitesiyle şerit-küp kesim, közlenmiş biber, acı biber sosu işleme kapasitesine sahiptir.

YUKARI ÇIK